Оаза, Драгобрат

Петро – тел.(+38067) 7713579, Надія – тел.(+38067) 9342515

e-mail: oazaski@ukr.net

www.oaza-tur.com.ua

Спортивно-туристичний комплекс «ОАЗА» знаходиться на Драгобраті, завдяки чому , є дуже привабливим в плані відпочинку  , як в зимку, так і в теплу пору року. Відзначимо, що особливість гір в Драгобраті дозволяє значно довше, ніж в будь-якій іншій частині Карпат, утримувати досить щільний шар снігу. Завдяки цьому , гірськолижний сезон на Драгобраті  триває значно довше. Це означає, що якщо ви збираєтесь провести час за катанням на снігоходах, сноуборді  або лижах,  сміливо вирушайте до нас в СТК «ОАЗА».
Комплекс «ОАЗА» можна впевненно вважати окрасою  Драгобрата  , оскільки тут створено оптимальні умови для  відпочинку в будь-яку пору року. Збудовано комплекс «ОАЗА» було в 2003-2006 роках. Відпочинок в комплексі «ОАЗА» є комфортним, зручним і дуже цікавим, тому буде оптимальним  , як для любителів спорту, так і для професійних спортсменів. Складається комплекс «ОАЗА» з двох корпусів. В першому є 15 номерів для проживання,  ресторан, сауна з  басейном , та ігрова кімната . В другому корпусі є  адміністрація, медпункт, ресторан з дитячим  куточком та терасою, а також пункт прокату та підготовки гірськолижного споряждення та сноубордів.
Житловий  корпус «ОАЗА» в Драгобраті знаходиться в зручній місцевості. Поряд з готелем  знаходяться два бугельні   витяги   різної складності — для починаючих і досвідчених любителів  спорту . Навчальний схил є добре пристосований для швидкого освоєння азів катання. В цьому допоможуть досвідчені інструктори СТК «ОАЗА». А з великого підйомника відкриваються безмежні можливості для фрірайду , звичайного катання по різних трасах та переїзди на інші крісельні та бугельні підйомники.  В готелі  «ОАЗА» є номери різного рівня комфорту, які підійдуть до будь-якого смаку та вимог туристів. Тут  можна поласувати  смачними і корисними  стравами домашньої кухні та  скористатись послугами сауни для релаксу та зміцнення здоров’я.

Гості  готелю «ОАЗА», які  приїхали  на власному транспорті, можуть залишити свої автівки на парковці біля готелю.

З вікон комплексу відкриваються дивовижні краєвиди. Готель «ОАЗА» розташований на висоті 1400 м над  рівнем  моря, тому тут повітря є неймовірно  чистим  і свіжим, а його цілющі властивості полягають в тому, що тут зона альпійських лугів межує з хвойними лісами.  Поряд знаходяться  гірські озера, неймовірної краси природа, а також гори Близниця ( висота  1881 м) та Стіг (висота 1707 м). В теплу пору року тут можна вирушати на прогулянку, на збір грибів та ягід, купатись  в  гірських молодильних  озерах та приймати сонячні ванни у затишку столітніх дерев,  насолоджуватись красою природи ,  свіжим повітрям та просто відпочивати.